⬇️ ⬇️ ⬇️ ⬇️ ⬇️
VYSKÚŠAJ KETODIET!
OBJEDNAJ NA SLOVENSKO ALEBO DO ČESKEJ REPUBLIKY!
⬆️ ⬆️ ⬆️ ⬆️ ⬆️
ketodiet-intense-2-den

DEŇ DIETY 2

Prežil som a pokračujem!

ako schudnut jedalnicek! Zatiaľ mám samozrejme minimálny rozdiel na váhe, no i tak ma to po jednom dni veľmi teší.

03.02.202004.02.2020
117.9 kg116.7 kg

Jedálniček:

Môj deň:

08:00 – Proteínový chlieb tmavý ( CZ LINK )

  • Hodnotenie: Pozitívne

Dnes ma prekvapilo že som sa zobudil úplne bez problémov. Šokovalo ma to najmä preto lebo som spal len nejakých päť hodín no napriek tomu som od šiestej rána vydržal do ôsmej a doprial si raňajky. Chlieb bol zabalený a nachádzali sa v ňom tri kusy. Nakoľko som tento krát bol vybavený i zeleninou pridal som reďkovky. Pretože som sa vzhľadom na porciu obával že budem hladný doplnil som môj tanier syrom. Vybral som taký ktorý obsahoval veľa tukov a bielkovín aby sa nebil s prípadnou ketózou do ktorej sa snažim v tejto diete dostať. Chlieb mi chuťou pripomenul večerný chlieb od Penamu ktorý sa dá kupiť v Bille. Raňajky ma dokonale zasýtili.

11:00 – Proteínový nápoj príchuť malina a čierna ríbezľa ( CZ LINK )

  • Hodnotenie:  Pozitívne

Po bohatých raňajkách som si pripravil kávu ( bez mlieka a cukru samozrejme ). Ku káve som si pripravil nasledovný proteínový nápoj. Chuťou mi pripomenul klasický jogurt „lesné ovocie“. Extrémny hlad sa zase nedostavil.

14:00 – Proteínové tyčinky príchuť Čokoláda ( CZ LINK )

  • Hodnotenie:  Veľmi Pozitívne

Tak! a teraz toto! Viete si predstaviť že vidíte pred sebou malú proteínovú tyčinku ktorá je dlhá asi ako váš ukazovák? Hovoríš si obed, no okej tak toto dám tak som dobrý. Neviem kde KetoDiet na tieto výrobky chodí ale prišlo mi to ako z futuristického sci-fi filmu. Tyčinka na tri hryzi v doprovode Yerba Maté (zeleného čaju) ma naozaj zasýtila na ďalších pár hodín. Keby mi to niekto povedal alebo by som to niekde čítal tiež by som tomu asi neveril. Avšak nevyskúšaš, nevieš.

17:00 – Proteínové smoothie s pomarančovou príchuťou ( CZ LINK )

  • Hodnotenie: Pozitívne

Po prekvapení s proteínovou tyčinkou ma opäť raz zarazilo pomarančové smoothie. Prečo? Cítil som sa ako keby som vypil energetický nápoj. Aspoň po stránke prebratia ktoré som pociťoval. Chuť pripomínala pomaranč s jemnou mliečnou pachuťou, nič čo by mi prekážalo. Opäť raz som sa stretol s myšlienkou hmm keby ho tak bolo o liter dva viac 😀

20:00 – Proteínová palacinka s vanilkovou príchuťou ( CZ LINK )

  • Hodnotenie: Neutrálne

Neprekvapila ale ani neurazila. Na proteinových obdobách palaciniek mi veľmi vadí že chutia v podstate ako vajíčková omeleta na sladký spôsob. Niesom úplny favorit tohto jedla ale sladké vždy poteší.

Na záver diety dnešného dňa

Druhý deň ma prekvapil energiou, síce som toho moc nenaspal ale i tak som sa cítil ako keby som spal normálne. Hlad nepociťujem, chuť produktov mi zatiaĺ vyhovuje. Niečo malo išlo dole a časová náročnosť na prípravú je minimálna prípadne skoro žiadna. Ak to zhodnotím tak prezatiaľ sa moje očakávania vyplnili a som maximálne spokojný. Dokonca uvažujem že čast týchto produktov budem využivať i na mojích cestách.

SPOILER!!! Čo budem jesť zajtra?

Tento krát zúžitkujem asi Avokádo ktoré som dnes nestihol a následne produkty z ketodiet. Zajtra to opäť bude pestré a už aspoň viem čo mám očakávať. Najviac ma však teší …. počkaj si …. PROTEINOVÁ KÁVA ^^

Pozri si celý priebeh na tejto stránke!

ketodiet-intense-3-den
ketodiet-intense-3-den
Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
no rating based on 0 votes
Brand Name
Ketodiet
Product Name
Ketodiet - intense
Price
EUR 234
Product Availability
Available in Stock
⬇️ ⬇️ ⬇️ ⬇️ ⬇️
VYSKÚŠAJ KETODIET!
OBJEDNAJ NA SLOVENSKO ALEBO DO ČESKEJ REPUBLIKY!
⬆️ ⬆️ ⬆️ ⬆️ ⬆️