⬇️ ⬇️ ⬇️ ⬇️ ⬇️
VYSKÚŠAJ KETODIET!
OBJEDNAJ NA SLOVENSKO ALEBO DO ČESKEJ REPUBLIKY!
⬆️ ⬆️ ⬆️ ⬆️ ⬆️
ketodiet-intense-12-den

DEŇ DIETY 12

Nazval by som to ako schudnut za tyzden!

Ako schudnut za tyzden! Prečo zrovna tieto slová? Lebo prvý týždeň váha klesala najrýchlejšie ako len mohla! Momentálne druhý týždeň sa moja váha začína ustálovať.

03.02.202014.02.2020
117.9 kg110.1 kg

🛑 PORUŠENIE DIETY 🛑

Nakoľko som u seba nemal už výrobky Ketodiet a ani obchod tak ma chuť z okolitej Pizzerie prehovorila na jeden trojuholník! Vybral som však smotanový základ a množstvo syra aby som redukoval nadbytočne sacharidy a držal príjem bielkovín a tukov.

 

Jedálniček:

 

Ako schudnut za tyzden

Počas nasledovnej diety s KetoDiet si môžete dopriať i nasledovné dezerty! Nieje to úžasné? 🙂

 

Na záver diety dnešného dňa!

Dvanásty deň s KetoDiet!

Už to začína! Koniec druheho týždňa a mne začína chýbať pestrá strava ( a najmä indická a mexická kuchyňa alebo nejaká poriadna prasáreň ako Burger ).

So sýtosťou a lahkou prípravou jedál od Ketodiet som naozaj spokojný avšak tým že si moc nepotrpím na sladké a ovocné veci tak začínam cítiť prebytok týchto chutí v mojom mesačnom pláne. Začínam byť vďačnejší za slané a zdĺhavejšie pripravované jedlá ako proteinová polievka, omeleta, pasta apodobne.

Na koniec tejto diety som si doprial All Inclusive v Egypte ako perfektnú bodku ako cheat-week! Avšak napriek tomu sa budemsnažiť dodržať aspoň low-carb v podobe vajíčok, slaniny, mäsa apod.

No nič uvidíme čo zajtra!

A zajtra PASTA !

Tak ako si sťažujem na moc sladkého tak zajtra bude prevládať slané za čo som veľmi rád. Opäť ma mrzí len paradajková proteinová polievka, na ňu si proste nezvyknem.

Celý prehľad s Ketodiet na tejto stránke!

ketodiet-intense-13

⬇️ ⬇️ ⬇️ ⬇️ ⬇️
VYSKÚŠAJ KETODIET!
OBJEDNAJ NA SLOVENSKO ALEBO DO ČESKEJ REPUBLIKY!
⬆️ ⬆️ ⬆️ ⬆️ ⬆️