⬇️ ⬇️ ⬇️ ⬇️ ⬇️
VYSKÚŠAJ KETODIET!
OBJEDNAJ NA SLOVENSKO ALEBO DO ČESKEJ REPUBLIKY!
⬆️ ⬆️ ⬆️ ⬆️ ⬆️
ketodiet-intense-1-den

DEŇ DIETY 1

Začíname!

Prvý deň diety! Zatiaľ samozrejme žiadny progress na váhe 🙂

03.02.202003.02.2020
117.9 kg117.9 kg

 

Jedálniček:

Môj deň:

09:00 – Proteínový nápoj príchuť lieskový oriešok a čokoláda ( CZ LINK )

  • Hodnotenie: Veľmi pozitívne

Deň začal ako každý iný, v podstate som zvyknutý piť na raňajky proteín. Avšak chuť ma prekvapila. Nápoj i keď obsahoval iba 150-200ml bol veľmi sýty. Chuť orieškov a čokolády v tomto podaní by som mohol piť od rána až do večera. Po vypití tohto nápoja som si pripravil pohár čerstvej kávy ( samozrejme bez mlieka ). Únavu ani hlad som nepociťoval.

12:00 – Proteínová kaša s príchuťou vanilky a banánu ( CZ LINK )

  • Hodnotenie:  Veľmi pozitívne

Mal som strach že skorší obed vo verzií poteinovéj kaše bude nedostatočný, avšak po raňajkách a káve ma kaša rýchlo zasytila. Kaša bola veľmi chutná a pripomínala krupicovú kašu s rozmačkaným banánom. Aby som však prvý deň potlačil prípadny hlad ktorý by sa mohol objaviť neskôr tak som si pripravil pohár Yerba Maté ( zeleného čaju ).

14:30 – Proteínová omeleta so slaninovou príchuťou ( CZ LINK )

  • Hodnotenie:  Pozitívne

Proteinovú omeletu som si pripravil už ráno a odložil do prenosnej dózy aby som si ju mohol zjesť i mimo dostupnosti kuchyne. Nakoľko v intense pláne je povolených 500g zeleniny tak som zvolil červené reďkovky. Kedže ma hlad dostihol tak som nečakal do 15:00 ale jedol som už 14:30. Omeleta bola chutná, avšak stopu slaninovej príchute som nezachytil.

18:00 – Proteínový nápoj s banánovou príchuťou ( CZ LINK )

  • Hodnotenie: Negatívne

V tomto čase som bol zaneprázdnený meetingom tak som bol rád že si môžem pripraviť niečo rýchlo a bez toho aby som stretnutie výrazne prerušil. Hovorí sa že 100 ľudí 100 chutí avšak zrovna tento proteinový nápoj mi naozaj nechutil. Chuť bola zvláštna a umelá. Neporovnateľne zlá oproti orieškovo-čokoládovej ktorú som pil ráno.

21:15 – Proteínová polievka hovädzie s rezancami ( CZ LINK )

  • Hodnotenie: Veľmi pozitívne

Aktuálne píšem tento príspevok tak som nepozeral na hodiny a polievku si pripravil neskôr. Už ma začal opäť dobiehať hlad, avšak uvedomil som sa skôr ako bolo neskoro. Táto bielkovinova polievka bola naozaj aromatická. Voňala skvele. Chuťovo dokonalá. Naozaj ma prekvapila veľmi pozítivne, už dlho som nejedol polievku s podobne výraznou chuťou.

 

Na záver diety dnešného dňa

Prvý deň prekonal moje očakávania, hlad sa dostavil jemne až na večer avšak pravdepodobne preto lebo som sa nestihol zásobiť zeleninou. Tú chybu musím zajtra napraviť! Celkovo som čakal že prvý deň budem oveľa viac „trpieť“, že budem veľmi hladný. Som rád že som sa mýlil a prežil deň úspešne bez bolesti hlavy alebo extrémneho hladu. Možno to bolo i tým že som pil dostatok vody, kto vie.

 

SPOILER DIETY!!! Čo budem jesť zajtra?

Vidím to tak že sa budem musieť solídne vybaviť zeleninou alebo toto jedlo bude musieť byť veľmi sýte! Pozri si celý priebeh na tejto stránke!

ketodiet-intense-2-den

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
no rating based on 0 votes
Brand Name
Ketodiet
Product Name
Ketodiet - intense
Price
EUR 234
Product Availability
Available in Stock
⬇️ ⬇️ ⬇️ ⬇️ ⬇️
VYSKÚŠAJ KETODIET!
OBJEDNAJ NA SLOVENSKO ALEBO DO ČESKEJ REPUBLIKY!
⬆️ ⬆️ ⬆️ ⬆️ ⬆️